Powrót do strony "Wywiady"
linia
Rozmiar: 3998 bajtów Rozmiar: 9649 bajtów
linia


Jaka była najlepsza rzecz związana z pracą nad "Harrym Potterem"?

Skończenie jej! To jedna z tych rzeczy, do których dążysz. Myślisz "Dzięki Bogu, już po wszystkim" i wtedy oglądasz finał produkcji. Ale kontakt ze wszystkimi innymi jest świetną zabawą. Praca z wielkimi aktorami i uświadomienie sobie, że oni są tylko normalnymi ludźmi, którzy mają nieprawdopodobny talent jest świetnym doświadczeniem.

Ile żelu musiałeś nałożyć na włosy?

Nawet się nie pytaj! To nie żel, to cement! Około puszkę dziennie.

Czy to jest zabawne grać kogoś złego?

Zdecydowanie. To się wydaje być inne, ponieważ mysląc o Harry'm Potterze, wyobrażasz sobie, że to jest ładny film dla dzieci, w którym występują miłe postacie. A ja jestem jednym z tych, którzy są tego przeciwieństwem. Jednak uważam, że Draco tak naprawdę zawsze chce być prawdziwym, paskudnym, małym snobem.

Czy uważasz, że Harry i Draco, mogą kiedykolwiek zostać przyjaciółmi?

Miejmy nadzieję, że nie, bo to by zrujnowało moją rolę. Nie, zdecydowanie nie. Nie wyobrażam sobie, że to mogłoby nastąpić.

Jak się grało z Danielem Radcliffem?

On jest bardzo psotny. Zawsze powodował chaos. Występuje często przed kamerą, więc myślę, że musiał się zabawiać przez robienie takich rzeczy - pożyczanie od ludzi ich telefonów komórkowych i zamienianie języka na turecki oraz inne dowcipy tego rodzaju. On to kocha.

Czy widziałeś już figurki Draco?

Tak, moi koledzy kupili je jak je tylko zobaczyli i powyrywali im ramiona, powyginali moje nogi w każdą możliwą stronę. Pewnie to było dla nich bardzo dobrą zabawą.

Czy chciałbyś zrobić karierę jako aktor?

Cokolwiek życie mi da, przyjmę to i będę wdzięczny. Chciałbym mieć własny garaż (warsztat samochodowy) i własne łowisko. Chciałbym być profesjonalnym wędkarzem. Ale cokolwiek mnie czeka przyjmę to.

Jakiego rodzaju listy otrzymujesz od fanów?

W wielu listach piszą to samo, ale i tak lubię je czytać. Przeczytałem wszystkie listy jakie dostałem. Jeden był dziwny i inny niż wszystkie. Japońska kobieta przysłała mi drewnianą łyżkę na święta i życzyła powodzenia. Japońscy fani zawsze przesyłają niesamowite rzeczy. Kilka osób przesłało połówki serca, połamane kryształy i różne inne rzeczy, a ja je po prostu dodaje do swojej kolekcji. Może pewnego dnia zrozumiem co one znaczą, ale dopóki to nie nastąpi...

linia

Bolga © 2003. All rights reserved.