Powrót do strony "Wybór nowej teorii"

linia
Ciekawe teorie
linia

W jaki sposób można pokonać Lorda Voldemorta?

  • Delfina: Tak ostatnio sobie myślałam o tym jak Lord Voldemort może zostać pokonany i doszłam do wniosku (możecie sie ze mną nie zgodzić!), że Harry, owszem może go pokonać ale zabić nie da rady. Dlaczego? Jak wiecie Voldemort dąży do tego, żeby być nieśmiertelnym. Harry więc może sprawić, ze Lord zostanie osłabiony na kilka lat. Stwierdziłam też, że jedyną "osobą", która jest w stanie pokonać Voldemorta jest dementor. Dlaczego? Bo on tylko potrafi odebrać duszę człowiekowi i tylko w ten sposób można pokonać Lorda V. Sama JKR mówiła, że nie pokaże swoich rysunków z dementorami bo by za dużo zdradziły ..
  • Skoczek: Moim zdaniem Voldemort dążył do nieśmiertelności ale Harry go powstrzymał, więc Voldemort musi od nowa szukać nieśmiertelności więc jest go łatwiej pokonać. A poza tym Harry go może pokonać bo Voldemort naznaczył go jako równego sobie.
  • Siostra Syriusza: Uważam, że pani Rowling wyjaśniła wystarczająco przepowiednią prof. Trelawney, że Harry nie tylko może, ale musi pokonać Voldemorta. Pamiętacie, że jeden nie może żyć, gdy drugi istnieje. Jeden musi zabić drugiego! A to, że Voldemort dążył do nieśmiertelności to i tym podzielił się z Harrym czyli Harry'ego nikt nie pokona! (oczywiście nie można wykluczyć, ze prof. Trelawney mogła się pomylić, wyobrażacie sobie, że tylko pół przepowiedni to prawda?)
do góry
linia

Bolga © 2004. All rights reserved.