Powrót do strony "Wybór nowej teorii"

linia
Ciekawe teorie
linia

Kim byli rodzice Harry'ego?

  • Aleksandra: Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy zauważyliście, że w żadnym z pięciu tomów nie było powiedziane, kim byli rodzice Harry'ego? Zapewne zaraz pojawią się wiadomości, że to oczywiste, że byli aurorami, bo w czarach byli najlepsi. Ale pani Rowling lubi zaskakiwać... Ja stawiam na to, że Lily pracowała w Departamencie Tajemnic, a James... Tu mamy do wyboru albo aurora (ale to tak oczywiste, że aż może się nie sprawdzić), albo gracza w Quidditcha (chociaż o tym byłoby wiadomo, gdyż Harry czytał "Quidditch przez wieki", chyba że książka ta nie byłaby aktualizowana, co jest możliwe), bo raczej nie wyobrażam go sobie siedzącego przy biurku od 8 do 16. Chyba będziemy musieli poczekać do kolejnych tomów... A co wy sądzicie o profesjach Lily i Jamesa Potterów?
  • Zgredek: Na jakiejś stronie (może nawet tej, już się w tym wszystkim gubię) wyczytałem, że podobno J. Potter odziedziczył mnóstwo kapuchy po swoim ojcu i nie musiał pracować tylko poświęcał czas Zakonowi. A jego żona, skoro miała bogatego męża, to również nie pracowała. No bo po co?
  • Draconine: Na pytanie "Kim byli rodzice Harry'ego" odpowiedziałabym zaś tak: James pochodził z bogatej rodziny, Lilly zaś w wieku 19 lat zaszła w ciażę (czyli w rok po skończeniu szkoły). Myślę więc, że ona wcale nie pracowała, a James chodził do szkoły dla aurorów, choć pewnie nie zdążył jej ukończyć, gdyż potem oboje musieli się ukrywać.
do góry
linia

Bolga © 2004. All rights reserved.