Powrót do strony "Wybór nowej teorii"

linia
Ciekawe teorie
linia

W jaki sposób mugole dostają się na Pokątną?

  • Asia: Skoro Weasley'owie dostają się na ulicę Pokątną za pomocą proszku Fiuu, a Hagrid stukając w te cegły w Dziurawym Kotle, to jak dostała się na ulicę Pokątną (w pierwszej części) np. Hermiona?
  • Kornelius: Według mnie Hermiona wraz z listą książek i innych listów dostała objaśnienie, które mogło pomóc jej w dostaniu się na ulicę czarodziejów. Znając jednak Hermionę przeczytała ona wszystko na ten temat.
  • Magda: Myślę, że w liście może być to opisane ale w liście Harrego nie było nic o tym wspomniane. Może tam przyprowadzać Hagrid (jak przedstawiał się Harremu, to mówił, że jest strażnikiem kluczy).
  • Kornelius odpowiada Magdzie: Nie wiem czy zauważyłaś, ale Harry to jakby "przypadek specialny" a Hagrid ma też własne sprawy i nie zdaje mi się, żeby latał w te i z powrotem tylko po to, żeby powiedzieć uczniom, że trzeba stuknąć w tę i tę cegiełkę. Przeciez Hagrid też ma własne sprawy, a rodzice (mugole) swoich dzieci, które będą chodzić do Hogwartu na pewno zauważyli, że coś dziwnego dzieje się z ich pociechami. Więc może Hagrid przed paru laty wyjaśniał takie i inne sprawy. No cóż, magia we krwi nie wzięła się chyba z powietrza!
  • Magda odpowiada Kornelius: Owszem, ale wątpię, żeby mugole wiedzieli jak dostać się na Pokątną, a co dopiero na peron! I mój pierwszy list napisałam, że mogą ale nie muszą mieć tego wyjaśnionego! A co do Hagrida - jest strażnikiem kluczy, to znaczy, że pilnuje kluczy dzieci takich jak Harry po śmierci proste? :)
do góry
linia

Bolga © 2004. All rights reserved.