Powrót do strony "Wybór nowej teorii"

linia
Ciekawe teorie
linia

Na co Weasleyowie wydali tyle pieniędzy?

  • Mati: "Artur Weasley...zagarnął najwyższą wygraną w dorocznej loterii "Proroka Codziennego" (HPiWA str.14).
    "Nie mogłem w to uwierzyć, że mój tata wygrał w loterii "Proroka". Siedemset galeonów! Większość poszła na ten wyjazd, ale trochę zostało i rodzice mają mi kupić nową różdżkę." (str.15/16)
    Coś mi się nie chce wierzyć, że na jakąś wycieczkę do Egiptu wydali ponad 600 galeonów (różdżka kosztuje do 10 galeonów). Czym tam lecieli? Przecież nie samolotem:) A jeżeli czymś magicznym, to przecież nie za taką forsę. Pozostaje jeszcze nocleg w Egipcie, ale przecież tam mieszka ich syn Bill, a na pewno ma mieszkanie. Gdzie wydali resztę?
  • Alexis: Myślę, że Ron powiedział Harry'emu symbolicznie, że większość poszła na podróż. Weasley'owie na pewno w tej podróży kupowali sobie dużo rzeczy, na pewno kupili też podręczniki szkolne do trzeciej klasy. Uważam, że Rona nie obchodziło to, że jego rodzice powydawali te pieniądze na różne rzeczy, obchodziło go to, że będzie miał nową różdżkę i to chciał powiedzieć Harry'emu. Nie wdrażał go po prostu w szczegóły, ujął to ogółnie, że większość poszła na podróż!
do góry
linia

Bolga © 2004. All rights reserved.