linia
O nas

imię: Paweł
wiek: 14 lat
miasto: Kraków
znak Zodiaku: Rak
ulubiony kolor: czerwony

Paweł

Jestem zagorzałym fanem Harrego Pottera i wiele razy przeczytałem każdy tom jego przygód. Po za tym interesuję się grami komputerowymi oraz motoryzacją a moim marzeniem jest zostać projektantem samochodów. Oprócz książek o Harrym czytam też z wielką radością "Władcę pierścieni". Dużą przyjemność sprawia mi pisanie. Zachęcam Was do przeczytania moich opinii na temat książek i filmu o Harrym na stronie recenzje oraz obejrzenia moich rysunków.

Moim ulubionym zajęciem jest podróżowanie. Zamek Hogwart jest jednym z tych miejsc, które chciałbym obejrzeć. Chętnie rysuję, lepię z gliny i tworzę w graficznych programach, czego efekt widać na stronie prace plastyczne. Jestem pod dużym wrażeniem przygód Harrego Pottera i moim marzeniem jest także uczyć się w szkole Hogwart. Z zapartym tchem przeczytałem wszystkie części tej książki i czekam na następną.

Piotr

imię: Piotr
wiek: 11 lat
miasto: Kraków
znak Zodiaku: Bliźnięta
ulubiony kolor: zielony

imię: Wojtek
wiek: 11 lat
miasto: Kraków
znak Zodiaku: Wodnik
ulubiony kolor: niebieski

Wojtek

Lubię czytać książki o Harrym Potterze. Chciałbym mieć takie magiczne przedmioty, jakie mają czarodzieje. Bardzo lubię wykonywać różne rzeczy techniką origami oraz rysować ludzi i zwierzęta. Zapraszam Was na stronę z pracami plastycznymi, tam są również i moje rysunki. Poza tym pasjonuje mnie piłka nożna - trenuję w szkółce piłkarskiej i najbardziej lubię grać na pozycji napastnika. Oprócz tego w wolnych chwilach ćwiczę karate i mogę już nosić niebieski pas.

Rysowanie to to co potrafię i lubię robić najbardziej (zobacz : prace plastyczne). Wymyślam również różne historyjki i z pomocą moich pluszowych maskotek potrafię je przedstawić. Nie potrafię jeszcze sama czytać, ale dzięki mojemu bratu poznałam przygody Harry'ego Pottera. Widziałam również film. Bardzo mi się podobał. Bardzo lubię Hermionę i jej długie falujące włosy. Szkoda, że czary są tylko w książkach.

Magda

imię: Magda
wiek: 8 lat
miasto: Kraków
znak Zodiaku: Panna
ulubiony kolor: różowy