Powrót do strony "Fan Fiction "

Część: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


CÓRKA VOLDEMORTA I

- 1 -

- Dostałam! Arabella, dostałam!- uradowana Amy ( czytaj: Emi ) zbiegła na dół do pani Figg i rzuciła się jej na szyję. Mieszkała u niej od czasu kiedy Lord Voldemort, jej ojciec stał się "tym czymś". Kiedy jej matka ją urodziła, był jeszcze zwyczajnym człowiekiem.
Amy mieszka u pani Figg, starej kumpelki Dumbledore'a. Było z nią ( z Amy ) dużo problemów. Ministerstwo Magii twierdziło, że jaki ojciec taka córka i chciało ją....zabić.
Albus Dumbledore stawał po jej stronie, ponieważ znał jej matkę ( sądził, że to naprawdę porządna kobieta ) i czuł, że Amy będzie do niej podobna. Kiedy mała Amy leżała u Korneliusza Knota oczekując na spełnienie kary za swojego ojca Albus Dumbledore włamał się do jego mieszkania i uratował ją od śmierci.
Małą przygarnęła pani Figg, ale nikt nie wie o jej istnieniu, ponieważ aurorzy nie dają spokoju i dalej chcą uśmiercić Amy. Kiedy trwały poszukiwania i zamieszki, dziewczyna spokojnie przebywała u pani Figg i wyrastała na przecudnie piękną dziewczynę, która odziedziczyła po ojcu TYLKO siłę i spryt. Dalej przypominała matkę. Odważna, zrównoważona, dowcipna i uśmiechnięta. We wczesnych latach poznała historię swojej rodziny i szczerze nienawidziła ojca.
Z ciekawością czekała na list z Hogwartu, ponieważ nie była pewna czy ze względu na jej ojca go dostanie.
- Co dostałaś? - spytała zaciekawiona pani Figg
- List z Hogwartu!
- Wspaniale!!! Ale... masz tylko 11 dni na zakup podręczników!
- Jedźmy natychmiast na Pokątną!
- Na Pokątną!

strzała nawigacji poprzedni kolejny


Powrót do strony "Fan Fiction"